Stratejik İş Ortaklıkları ve Temsilcilikler
Emsan Elektrik A.Ş. (TÜRKİYE)
EMSAN, Sektörde 40 Yılı aşkın deneyimi ve güvenirliliği ile Endüstriyel - Sanayi Tesisleri (Demir-Çelik, Kimya, Çimento, Tekstil, Gıda) Atık Su Arıtma Tesisleri, Pompa İstasyonları, Enerji Üretim Tesisleri, Havalimanları, İskele - Deniz Limanları, Ticari Binalar ve AVM’ler de, anahtar teslimi proje, mühendislik, teknik müşavirlik - danışmanlık, elektrik ve elektromekanik müteahhitlik işleri üstlenmek üzere faaliyet gösteren, sektörün de bugüne kadar birçok başarılı ulusal projelere imza atmış, optimum çözümler sunan bir Elektrik ve Elektromekanik Müteahhitliği şirketidir.
 
SUMEC GeoPower AG (SINOMACH) (İSVİÇRE – ÇİN)
SUMEC Şirketler Gurubu’nun (www.sumec.com) İsviçre / Avrupa merkezli şirketi SUMEC GeoPower AG, bir EPC (Mühendislik, Tedarik ve İnşaat) müteahhidi olarak aşağıdaki alanlarda faaliyet göstermektedir:
 
-     Jeotermal ve Petrol sondajları,
-     Jeotermal kaynak tespitleri için jeolojik ve jeofizik araştırmalar,
-     Jeotermal enerji tesisi mühendisliği,
-     Endüstriyel atık ısıdan enerji üretilmesi,
-     ORC türbinlerinin mühendislik tasarımı ve montajı,
-     Buhar türbinlerinin mühendislik tasarımı ve montajı,
-     Pompa istasyonlarının mühendislik tasarımı ve inşaatı.
 
SUMEC GeoPower AG, jeotermal uzmanları, jeofizikçiler; jeoloji, madenler, jeokimya, hidrojeoloji vb. konularında uzman mühendis ve teknikerlerden oluşan uluslararası bir ekibi bünyesinde barındırmaktadır. Bağlı olduğumuz ana şirket SUMEC’in maddi gücü sayesinde, SUMEC GeoPower, yatırımcılara yönelik çeşitli ödeme seçenekleriyle onların mali yüklerini azaltarak, aynı zamanda en modern enerji üretim tesislerini inşa etmektedir. Yatırım kararlarınızı alırken sizlere her zaman yardımcı olmak arzusundayız.